Biz Kimiz?

GL Yatırım eski ve köklü bir kurum olarak, hızlı ve etkin işlem hizmetleri ile yatırımcıların beklentileri doğrultusunda takım olarak faaliyet göstermektedir. Yatırımcılarının güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan GL Yatırım, müşterilerinin online piyasa işlemleri sırasında tecrübesiz olduklarını bilmektedir. Bu nedenle de kurum, müşterilerinin her türlü bilgiyi temin etmeleri için GL Yatırım Eğitim Merkezi kurmuştur. Eğitim merkezinde temel ve teknik analiz konularında uzmanlaşmış eğitimciler tarafından müşterilerine detaylı bilgilendirme sunulmaktadır. Ayrıca yeni başlayan yatırımcılar için gerçek piyasa koşullarında işlem yapma imkanı sağlayan Gerçek Hesap ile Demo Hesap seçenekleri sunulmaktadır. Böylece yatırımcılar, piyasa koşullarında işlem yapmaya ve risk almaya hazır olduklarında gerçek hesaba geçiş yapabilmektedirler.

Önceliğimizin yatırımcılarımız olduğunu söyleyerek sermaye piyasalarındaki yerimizi koruyan ve sürekli büyüyen bir kurum olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni nesil yatırım araçları ile yatırımcılarımıza daha fazla kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca yatırımcılarımızın istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor ve yatırımcılarımızın memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz.

Bizimle güven işbirliği içinde çalışmalarınızı sürdüren yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla;

– Potansiyellerini keşfederek,

– Yatırımlarını değerlendirerek,

– Zamanında ve doğru bilgiyle donatılarak,

– Kaliteli hizmet anlayışıyla desteklenerek,

– Doğru stratejiler geliştirerek,

– Sermaye piyasalarındaki mevcut durumu takip ederek,

– Yatırımcılarımızın kazançlarını maksimize etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ürün yelpazesi, yatırımcıların döviz, altın, hisse senedi, madencilik yatırımı, borsa ve kripto para yatırımı yapabilecekleri bir araya geliyor. Yatırımcıların hesabına direkt olarak döviz yatırabilecekleri bir hesap açma sistemi var. Bunun dışında Yatırımcıların finansal bilgilerini online olarak güncelleme ve analiz edebilecekleri bir Portföy Yönetimi Sistemi var. Herhangi bir banka sınırlaması olmaksızın 7/24 internet üzerinden hesaba erişim, 5/24 işlem yapabilme olanağı sağlıyoruz.

Kurumumuz, yatırımcılarına 7/24 canlı destek hattı sunmaktadır. Yatırımcıların, isteklerini anında iletebilecekleri bir mesajlaşma sistemi de mevcuttur.

Şu anda faaliyet gösterdiğimiz pazarlar şunlardır:

– Forex 

– Kaldıraçlı İşlemler

– Emtia

– Borsa İstanbul Ürünleri

– Yurtdışı Piyasalar

– Kripto

GL Yatırım, yatırımcılarına güvenilir, kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

GL Yatırım, Profesyonel yatırım danışmanlığı hizmeti alarak sizde başarıya ulaşın!